Outsourcing dla Kredyt Inkaso

Grupa Kapitowałowa Kredyt Inkaso to jedna z trzech największych, polskich firm zarządzających wierzytelnościami, prowadząca 600 tys. spraw o wartości nominalnej ok. 4 mld zł.

Spółka kieruje się społeczną odpowiedzialnością biznesu, wspierając i doradzając osobom nadmiernie zadłużonym. Kredyt Inkaso działa z zachowaniem najwyższych standardów, etycznie, z szacunkiem i tolerancją.

Opracowaliśmy 12 nowoczesnych strategii reklamowych, które wdrożyliśmy z wykorzystaniem nowych kanałów dotarcia. Prowadziliśmy szereg dopasowanych kampanii online, które przełożyły się na zmniejszenie kosztów dotarcia do zadłużonych osób o ponad 30%. Dodatkowo prowadzone przez nas działania wpłynęły na zwiększenie efektywności działań firmy, dzięki czemu odzyskiwanie należności było o 35% skuteczniejsze.

Efektywna obsługa marketingowa

Z Rekinami współpracujemy już od dłuższego czasu. Są agencją, która podchodzi do powierzonych zadań bardzo rzetelnie i profesjonalnie, a poprzez planowanie i poukładanie zadań nie musimy się martwić o założone terminy :) Podczas współpracy nad projektami zawsze starają się sprostać oczekiwaniom klienta. Polecam! :)

Marta Adamowicz, specjalista d.s. marketingu
0 12

Strategii reklamowych z wykorzystaniem nowych kanałów dotarcia

0 30%

Zmniejszenie kosztów dotarcia do dłużników, dzięki innowacyjnym kampaniom online

0 20

Nowych, responsywnych i użytecznych stron internetowych typu landing page

0 35%

Zwiększona efektywność odzyskiwania należności dzięki kampaniom online

Podgląd realizacji
Realizacja agencji marketingowej RekinySukcesu.pl

Mobile to klucz do sukcesu w tej branży

Strona internetowa, fanpage i reklamy są po to, aby twoja firma zarabiała. Dzięki naszej usłudze outsourcingu, dla Kredytu Inkaso, znacznie poprawił pozycje firmy w internecie.

Jednym z kluczowych zabiegów były urządzenia mobile. Ponieważ badania wskazują, że już ponad połowa wejść na strony internetowe pochodzi z urządzeń mobilnych. Dlatego cała strona, włącznie z landing pagem, jest dopasowana do wszystkich popularnych przeglądarek i urządzeń.

Wybrane działania z całościowej obsługi marketingowej

Strona WWW Kredyt Inkaso

Strona WWW

Strona internetowa z kalkulatorem spłat oraz opcją zapłaty online (integracja z systemem płatności imoje).
Facebook i Instagram Ads

Kampanie Facebook i Instagram Ads

Wymyśliliśmy koncepcję i przygotowaliśmy niezbędne materiały do kampanii remarketingowej w portalach Facebook i Instagram.

Kampanie offline

Kampanie offline

Przygotowaliśmy materiały potrzebne do przeprowadzenia kampanii nie tylko w Internecie.

Sukces naszego klienta to i nasz sukces

Wykonaliśmy wiele działań, aby nasz klient powiększał swoje zyski. A zadowolony klient to paliwo dla nas do dalszego działania. Doradztwo to podstawowy filar współpracy z Klientem. Dzięki niemu powstają tak niestandardowe formy, jak poniższa animacja 2D.

Skontaktuj się z nami

Agencja interaktywna RekinySukcesu.pl

Marketing w branży Finanse:

Prowadzisz biznes w branży Finanse? Dowiedz się jak przechodzić przez kluczowe procesy dla Twojej marki!

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie znajdziesz kompleksowe artykuły dotyczące wejścia na rynek i tworzenia silnej marki oraz zwiększenia jej efektywności sprzedażowej i marketingowej. Analiza rynku, research, prowadzenie kampanii marketingowych, wdrożenie sklepu - jeśli którykolwiek z tych procesów jest dla Ciebie niejasny, zapraszamy na naszego bloga!

keyboard_arrow_up